1. Bibliofilie Edvard Valenta - Zrána

Litografie (sign.) a návrh kožené vazby Al. Bílek, svázal Jenda Rajman. Jako 4. svazek edice Věž vyšlo v r. 1925, vydal Vlad. Žikeš v Plzni. Náklad 125 výtisků, tento je XXI. Formát 27 x 19,5 cm.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1710
Poslední dražitel: 457
Dražba ukončena: 14.10.2019, 18:00 h