Fuksa Zdeněk (1922)E´tel - Bretagne

akvatinta, 22 x 31, sign. vpravo dole Zdeněk Fuksa 99, vlevo dole 3/10 + název, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 652
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 26.10.2016, 16:25 h