Anderle Jiří (1936)Franz Kafka

suchá jehla, 66 x 50 cm, sign. a značeno dole uprostřed 11/40 Anderle

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 969
Poslední dražitel: 210
Dražba ukončena: 20.11.2017, 17:00 h