Anderle Jiří (1936)Generatio Nostra, Perspectiva No.8, Janu Třískovi

bar. suchá jehla, 56 x 71 cm, v desce popis, sign. a značeno dole uprostřed 25/91.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 1717
Poslední dražitel: 575
Dražba ukončena: 14.10.2019, 18:35 h