Brunovský Albín (1935 - 1997)grafický list z bibliofilie J. Šimoviče, O srdcích

bar. litografie, 24 x 35,8 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 3232
Poslední dražitel: 302
Dražba ukončena: 30.05.2022, 22:05 h