Tichý František (1896 - 1961)Hadí muž III.

suchá jehla 1945, 28,1 x 22 cm, signováno uprostřed dole, vpravo dole přípis. Rámováno. V soupisu grafických děl uvedeno pod číslem 116/2

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 3313
Poslední dražitel: 580
Dražba ukončena: 31.05.2022, 22:30 h