Žemlička Bohumil (1938)Harlekýn a Kolombína

olej na plátně, 1996, 60 x 50 cm, popis, dat a signováno uprostřed dole, olištováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 8 500 Kč

Číslo položky: 1697
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 28.03.2019, 22:17 h