Kodet Kristián (1948)Hlava

olej na překližce, 29,2 x 29,2 cm, sign. vpravo dole Kristian Kodet, na rubu štítek s popisem, rámováno

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 21 000 Kč

Číslo položky: 1021
Poslední dražitel: 153
Dražba ukončena: 20.11.2017, 21:23 h