1. Bibliofilie Hodek Josef - Žena za plentou

8 graf. listů - dřevoryty, litografie, lepty, všechny signovány. Edice Primavera, 1929. Náklad 520 výtisků, tento č. 261 na Hollandu.

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč

Číslo položky: 793
Poslední dražitel: 143
Dražba ukončena: 25.05.2017, 12:05 h