Brázda Jiří (1952)Hodina hudby

suchá jehla s akvatintou, 1995, 27,8 x 19,7 cm, sign. dole uprostřed a značeno 86/130

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 1737
Poslední dražitel: 112
Dražba ukončena: 14.10.2019, 20:18 h