Guderna Ladislav (1921 - 1999)Hot Noon - 4th Alternative

kresba, kombinovaná technika, 38,5 x 56 cm, sign. a datováno vpravo dole, popis vlevo dole, rám bez skla.

Vyvolávací cena 24 000 Kč
Aktuální cena 140 000 Kč

Číslo položky: 1535
Poslední dražitel: 562
Dražba ukončena: 26.03.2019, 18:59 h