Zrzavý Jan (1890 - 1977)Ježíš Kristus

litografie, 12,8 x 8,2 cm, sign. vpravo dole Jan Zrzavý, rám

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 1159
Poslední dražitel: 377
Dražba ukončena: 22.11.2017, 21:20 h