Hísek Jan (1965)Jonáš

2009, 7x mezzotinta všechny signovány. Formát publikace 26,9 x 14,8 cm, Edice Opál sv.12. Náklad 100 výtisků, tento je 69. Obal podélně zlomený, zbytek nepoškozen.

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 300 Kč

Číslo položky: 3361
Poslední dražitel: 135
Dražba ukončena: 08.11.2022, 21:45 h