Neprakta - Winter Jiří 1924 - 2011K 80. výročí narození Jar. Ježka

tuš, akvarel, 1986, 69,5 x 40 cm, složeno z osmi částí, nesignováno

Vyvolávací cena 6 800 Kč
Aktuální cena 6 800 Kč

Číslo položky: 535
Dražba ukončena: 28.04.2016, 16:35 h