Bauch Jan (1898 - 1995)K Hirošimě

tempera, 1945, 49 x 32,5 cm, sign. vpravo nahoře, rámováno. Na rubu název

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 2827
Poslední dražitel: 1019
Dražba ukončena: 25.10.2021, 18:20 h