Lhoták Kamil (1912 - 1990)Knižní ilustrace

tuš, akvarel, 1946, 16,5 x 31,2 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 46, rámováno

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 36 000 Kč

Číslo položky: 705
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 26.10.2016, 20:56 h