Hartingerová Jiřina (1941)Konvolut 5 děl

Zimní motiv, olej, 36 x 96 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis, rám poškozen.
Krajina s můrou, perokresba na plátně, 75 x 88 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis, rám.
Letní snění, litografie, 65 x 54 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis
Přítelkyně, litografie, 1983, 49 x 59 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis, rámováno.
Krajina, litografie, 45 x 36 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 1206
Dražba ukončena: 01.05.2018, 20:25 h