Šimák Lev (1896 - 1989)Krajina u Votic

1939, akvarel, 28,5 x 42,5 cm, sign. vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 400 Kč

Číslo položky: 2587
Poslední dražitel: 30
Dražba ukončena: 03.02.2021, 21:50 h