Suchánek Vladimír (1933)Křídlo

bar. litografie, 1992, 34 x 53,4 cm, sign. uprostřed dole, vlevo dole značeno 55/100, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 1632
Poslední dražitel: 244
Dražba ukončena: 27.03.2019, 21:18 h