Švabinský Max (1873 - 1962)Kytice

1954, litografie s podtiskem, 39 x 29,5 cm, sign. vlevo dole v kameni a vpravo dole tužkou. Rámováno

Vyvolávací cena 1 400 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 2592
Poslední dražitel: 888
Dražba ukončena: 03.02.2021, 22:27 h