Špála Václav (1885 - 1946)Labuť

bar. lino, 11,4 x 10,5 cm, sign. vpravo dole V Špála, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 401
Poslední dražitel: 113
Dražba ukončena: 05.11.2015, 17:50 h