Hůrka Otakar (1889 - 1986)Les v zimě

olej, 35 x 50 cm, sign. PD Otakar Hůrka

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 40
Poslední dražitel: 33
Dražba ukončena: 02.10.2014, 12:10 h