Skalník Joska (1948)Město andělů

bar. litografie, 1998, 48 x 37 cm, vlevo dole 23/70 1998, uprostřed dole název, sign. vpravo dole Joska Skalník. Rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 920
Poslední dražitel: 153
Dražba ukončena: 26.05.2017, 17:38 h