Šalamoun Jiří (1934)Morytát

bar. litografie, 37 x 42 cm, sign. a datováno uprostřed dole, vlevo dole 26/100, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 3 100 Kč

Číslo položky: 1639
Poslední dražitel: 393
Dražba ukončena: 27.03.2019, 21:53 h