Kodet Kristián (1948)Motýl

lept s akvatintou, 2010, 21 x 15 cm, sign. dole uprostřed, značeno 42/100

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 2 200 Kč

Číslo položky: 1797
Poslední dražitel: 528
Dražba ukončena: 15.10.2019, 19:52 h