Chaba Karel (1925 - 2009)Na Jánském vršku

olej na kartonu, 52 x 38 cm, sign. vpravo dole Chaba, na rubu popsáno autorem + štítek z Díla

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 31 000 Kč

Číslo položky: 999
Dražba ukončena: 20.11.2017, 19:30 h