Anderle Jiří (1936)Nezapomeň, že jsi jen člověk

suchá jehla, 1983, 27,3 x 32,5 cm, sign. a značeno 30/50 dole uprostřed, v desce popis

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč

Číslo položky: 1714
Poslední dražitel: 521
Dražba ukončena: 14.10.2019, 18:23 h