Hodonský František (1945)Odpolední řeka

olej na plátně, 2010, 103 x 82 cm, signováno vpravo dole, na rubu popsáno

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aktuální cena 40 000 Kč

Číslo položky: 3240
Poslední dražitel: 1106
Dražba ukončena: 30.05.2022, 22:45 h