Smetana Jan (1918 - 1998)Paříž

kolor. suchá jehla, 1947, 16,1 x 24,5 cm, značeno vlevo dole 5/15, sign. vpravo dole Jan Smetana 47, rámováno

Vyvolávací cena 7 800 Kč
Aktuální cena 15 300 Kč

Číslo položky: 267
Poslední dražitel: 20
Dražba ukončena: 30.04.2015, 18:52 h