Anderle Jiří (1936)Perseus

bar. suchá jehla, 1981, 33 x 43,8 cm, v desce popis, sign. a značeno dole uprostřed 45/70

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 1715
Dražba ukončena: 14.10.2019, 18:25 h