Šerých Jaroslav (1928 - 2014)Píseň bratru Slunci

měď se smaltem, 1985, 24,5 x 17 cm, sign. vpravo nahoře, rámováno. vzadu dedikace Akademiku PhDr. Jiřímu Kotalíkovi, řediteli Národní galerie ze srdce rád Jaroslav Šerých, Vánoce 1987

Vyvolávací cena 38 000 Kč
Aktuální cena 38 000 Kč

Číslo položky: 273
Poslední dražitel: 24
Dražba ukončena: 30.04.2015, 19:10 h