Burian Zdeněk (1905 - 1981)Přípitek

kresba tuší, běloba, 12,2 x 11,3 cm, sign. v kresbě vpravo dole ZB a dole uprostřed Zd. Burian, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 984
Poslední dražitel: 146
Dražba ukončena: 20.11.2017, 18:15 h