Kremlička Rudolf (1886 - 1932)Půlakt

1923, litografie, 22,5 x 16 cm, sign. vpravo dole. Na paspartě poznámka o koupi. Na rubu špatně čitelný štítek. Rám pravo dole poškozený. List zvlněn.

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 2706
Poslední dražitel: 968
Dražba ukončena: 25.05.2021, 22:25 h