Singer Michal (1959)Rudovous (Bůh na chodníku)

olej na plátně, 101 x 85 cm, signováno, rámováno, na rubu popsáno

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 27 000 Kč

Číslo položky: 1621
Poslední dražitel: 518
Dražba ukončena: 27.03.2019, 20:23 h