Anderle Jiří (1936)Salomé (Picassovi)

bar. suchá jehla, 1982, 66,4 x 49,5 cm, v desce popis, sign. a značeno dole uprostřed, 48/70.

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 9 500 Kč

Číslo položky: 1716
Poslední dražitel: 302
Dražba ukončena: 14.10.2019, 18:30 h