Anderle Jiří (1936)Simonetta

kolorovaná suchá jehla - varianta s kresbou, 1983, 49 x 33 cm, sign. vpravo dole, dedikace a popis vlevo dole, uprostřed značka 1/1, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč

Číslo položky: 1719
Poslední dražitel: 303
Dražba ukončena: 14.10.2019, 18:48 h