Anderle Jiří (1936)Smysly - Sluch

suchá jehla, varianta s kresbou zn. 1/1, 66 x 49 cm, 2002, sign. a datováno vpravo dole, uprostřed přípis a popis, rámováno

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Aktuální cena 19 000 Kč

Číslo položky: 1514
Poslední dražitel: 302
Dražba ukončena: 26.03.2019, 17:05 h