Rittstein Michael (1949)Svatební noc

bar. litografie, 1983, 40 x 28,5 cm, sign. vpravo dole M. Rittstein 83, vlevo dole 52/100

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 1075
Poslední dražitel: 359
Dražba ukončena: 21.11.2017, 19:50 h