Kremlička Rudolf (1886 - 1932)Svlékající se

litografie, 1921, 17,3 x 12 cm, sign. PD R Kremlička 1921, LD 8, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 73
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 02.10.2014, 14:55 h