Istler Josef (1919 - 2000)Torzo ženy

bar. lept, 1999, 19,5 x 13,9 cm, značeno 105/120, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 1780
Poslední dražitel: 245
Dražba ukončena: 15.10.2019, 18:15 h