Sopko Jiří (1942)Triptych

1994, olej, 30 x 76 cm, sign. vlevo dole. Ověřeno Galerií Gema, zastupující J. Sopka.

Vyvolávací cena 60 000 Kč
Aktuální cena 110 000 Kč

Číslo položky: 2760
Poslední dražitel: 301
Dražba ukončena: 26.05.2021, 22:06 h