Čech František Ringo (1943)Týnský chrám

bar. serigrafie, 1988, 41 x 28,2 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 34/200 + popis. List poškozen vpravo a vlevo dvěma zlomy

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 1749
Dražba ukončena: 14.10.2019, 21:15 h