Bauch Jan (1898 - 1995)Ukřižování

bar. litografie, 46,4 x 31,2, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 455/500, slepotiskové razítko ELK, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 200 Kč

Číslo položky: 2084
Poslední dražitel: 400
Dražba ukončena: 26.05.2020, 17:40 h