Janeček Ota (1919 - 1996)Vojšické lúky

pastel, 1950, 46,5 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, na rubu č. soupisu 4254, pasp. + sklo

Vyvolávací cena 32 000 Kč
Aktuální cena 40 000 Kč

Číslo položky: 1413
Poslední dražitel: 20
Dražba ukončena: 12.11.2018, 20:15 h