Neprakta - Winter Jiří 1924 - 2011vtip - Bivoj

tuš + akvarel, 25 x 21 cm, signováno. Vystaveno Varšava 1984, Plzeň 1985.

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 2906
Poslední dražitel: 13
Dražba ukončena: 26.10.2021, 20:13 h