Šerých Jaroslav (1928 - 2014)Z římského karnevalu H. Berlioze

bar. lept, 2012, 31,2 x 24,6 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole 5/85

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 1 100 Kč

Číslo položky: 2039
Poslední dražitel: 700
Dražba ukončena: 12.02.2020, 19:30 h