Tichý František (1896 - 1961)Žabí muž (II. stav)

suchá jehla, 27,8 x 21,5 cm, sign. uprostřed dole Tichý 45, rámováno

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Aktuální cena 42 000 Kč

Číslo položky: 760
Poslední dražitel: 247
Dražba ukončena: 27.10.2016, 18:10 h