Tomanová Emilie (1933 - 1994)Zahrada

bar. lept, 49 x 64 cm, vpravo dole sign. Emilie Tomanová, rámováno

Vyvolávací cena 3 900 Kč
Aktuální cena 3 900 Kč

Číslo položky: 429
Poslední dražitel: 160
Dražba ukončena: 05.11.2015, 20:15 h