Tomanová Emilie (1933 - 1994)Zahrada

bar. lept, 32 x 24,2 cm, 72/100, signováno a rámováno. Na rubu štítek z Díla.

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 3543
Poslední dražitel: 1208
Dražba ukončena: 27.02.2023, 22:20 h