Guderna Ladislav (1921 - 1999)Žena

serigrafie kolorovaná křídami, 1982, 31 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, autorský tisk, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 1193
Poslední dražitel: 436
Dražba ukončena: 01.05.2018, 19:50 h